Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

Doradztwo marketingowe informacje ogólne


Willim Consulting oferuje kompleksową usługę outsourcingu Działu Marketingu firmy Klienta. Zwiera ona planowanie, koordynację i realizację działań marketingowych na dogodnych dla Państwa warunkach umowy. Taka forma prowadzenia działań marketingowych jest absolutną nowością na polskim rynku, jednakże od lat doskonale sprawdza się na całym świecie.

Willim Consulting do zagadnień marketingu podchodzi systemowo. Proponujemy outsourcing oparty o wykorzystanie naszego doświadczenia i znajomość wszechstronnych narzędzi marketingowych. Nasze działania prowadzimy kompleksowo: od projektu aż po realizację. Dbając o to, by użyte narzędzia były adekwatne do potrzeb Klienta, pamiętamy, by równocześnie były spójne z jego ogólną strategią marketingową.

Willim Consulting tworzy strategie marketingowe dla firm oraz dobiera narzędzia właściwe do realizacji przyjętej strategii. W zakresie marketingu Willim Consulting oferuje usługi obejmujące:

Korzyści dla Klienta płynące z usług outsourcingu marketingowego
to w głównej mierze: