Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

Doradztwo personalne informacje ogólne


Willim Consulting skupia się przede wszystkim na budowaniu silnych i długotrwałych relacji biznesowych z naszymi Klientami.

Naszym celem jest jak najlepsze zrozumienie specyfiki Państwa biznesu oraz kultury panującej w firmie, tak aby móc dokonać selekcji najlepszych spośród naszych Kandydatów i pomóc Państwu zatrudnić najlepszych pracowników.

Najważniejsze są dla nas profesjonalizm, budowanie dobrych relacji z Klientem poprzez wysokie zaangażowanie, jakość i ciągłą ewaluację dostarczanych przez nas usług. Stawiamy na długoletnią współpracę, nie tylko na jednorazowe wykonanie zlecenia, dlatego wybierając naszą firmę możecie być Państwo pewni, że dołożymy starań, aby każdy projekt był wykonany na najwyższym poziomie.

Dla naszych klientów projektujemy zarówno kompleksową strategię zarządzania zasobami ludzkimi jak i wykonujemy zlecenia w zakresie wybranych przez nich obszarów takich jak:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.