Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

Rekrutacja i selekcja


Rekrutacja i selekcja to czynności, których celem jest zaprezentowanie Państwu najlepszych kandydatów spełniających Państwa wymogi, dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy, doświadczenia oraz efektywnej pracy. Decydując się na współpracę z Willim Consulting zyskują Państwo gwarancję, że przedstawieni kandydaci będą osobami o najlepszych kompetencjach czy umiejętnościach z punktu widzenia Państwa oczekiwań.

Usługi firmy Willim Consulting to nie tylko wybór kandydatów spełniających wymogi formalne na wybrane stanowiska, to także dobór wykwalifikowanych i odpowiednio dobranych do siebie pracowników, tak by ich praca przypominała konstrukcje szwajcarskiego zegarka, gdzie każdy starannie dobrany element składa się na ogół precyzji i niezawodności.

Specjalizacją firmy Willim Consulting są rekrutacje pracowników. Wyznajemy zasadę, iż najlepszą inwestycją, jest inwestycja w dobrego pracownika, dlatego firma Willim Consulting wyspecjalizowała się w poszukiwaniu, selekcji i rekrutacji pracowników. Dzięki optymalizacji kosztów nasza usługa rekrutacji i selekcji pracowników skierowana jest do wszystkich potencjalnych klientów, małych, średnich i dużych firm.

Usługa rekrutacji składa się na: