Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

Analiza CV


Na podstawie CV i Listu Motywacyjnego pracodawca dokonuje wstępnej selekcji kandydatów na dane stanowisko. Ma ona na celu wybranie odpowiedniego kandydata spośród określonej liczby osób, poprzez rozpoznanie jego rzeczywistych kwalifikacji i porównanie ich z wymogami stanowiska.

Dlatego bardzo ważne jest staranne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych zarówno pod względem ich kompletności, braku błędów, przejrzystości, zrozumiałości, jak również pod względem ich merytorycznej poprawności oraz odpowiedniego odniesienia posiadanych umiejętności do wymagań stawianych przez firmę.

Dobrze napisane CV jest najważniejszym narzędziem przy poszukiwaniu pracy oraz zwiększa prawdopodobieństwo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Można w nim znaleźć większość odpowiedzi na podstawowe pytania rozmowy rekrutacyjnej, buduje również pozycję negocjacyjną kandydata, dając rozmówcy dowody jego kwalifikacji, umiejętności i sukcesów.

Profesjonalne CV pomaga osobom bez doświadczenia w przebiciu się przez pierwszą selekcję.

Zanim zdecydujesz się zamówić CV, możesz także wysłać swoje dotychczasowe CV do ANALIZY. Sprawdzimy co jest poprawne, podpowiemy co zmienić, co dopisać, dopiszemy komentarze oraz rozpiszemy całą analizę.

Jak zamówić analizę CV:

W wiadomości zwrotnej otrzymujesz wykonaną:

Cennik

* Podane ceny są cenami brutto
* Nr konta podany jest w zakładce “KONTAKT ”

Po dokonaniu rejestracji płatności otrzymają Państwo fakturę lub dowód sprzedaży.