Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

CV i List Motywacyjny na zmówienie


Przygotowanie dobrych dokumentów aplikacyjnych to często wiele godzin pracy, analiz i konsultacji. Są one niezbędne by zapewnić wysoką jakość świadczonych usług oraz pewność, że wszystkie niezbędne informacje zostały w odpowiedni sposób zaprezentowane. Wszystkie sekcje dokumentów są starannie opracowane by wywierać pozytywne wrażenie.

Masz zwykle 30 sekund, aby dokumentami aplikacyjnymi zainteresować pracodawcę. Ważne, aby w czytelny i przekonujący sposób przedstawiały Ciebie i Twoją motywację do pracy na wybranym stanowisku.

By uniknąć odrzucenia warto skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonego konsultanta, który ma doświadczenie zarówno w prowadzeniu rekrutacji, jak również w przygotowaniu dokumentów. Szczególnie jeśli kilka lat nie pisaliśmy dokumentów lub po prostu nie umiemy tego robić.

Najczęściej pracodawcy oczekują dostarczenia kompletu dokumentów – CV i Listu Motywacyjnego, dlatego tak ważne jest, aby te dokumenty stanowiły całość.

Napiszemy dla Ciebie CV i List Motywacyjny. Zamawiając pakiet masz gwarancję, że oba dokumenty będą się wzajemnie dopełniały.

Zależy Ci na czasie? Przygotujemy Ci dokumenty w trybie ekspresowym.

Jak zamówić aplikację:

Cennik

cennik


NOWOŚĆ!

Profesjonalne CV oraz List Motywacyjny.
Wyszukiwanie oraz aplikowanie na oferty pracy.
Koszt usługi 399 zł brutto
Zobacz co proponujemy:
Krok I
Stworzenie Twojego Profesjonalnego CV oraz Listu Motywacyjnego pod daną branżę:
Krok II
Wyszukiwanie firm odpowiednich Twojemu profilowi zawodowemu oraz Twoim zainteresowaniom:
Krok III
Konsultacje przed rozmową kwalifikacyjną:
Krok IV
Analiza rozmowy po spotkaniu:
CZAS TRWANIA USŁUGI TO 30 DNI.
Po dokonaniu rejestracji płatności otrzymają Państwo fakturę lub dowód sprzedaży.