Willim Consulting
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my“     
—  Henry Ford, 1923.

Szkolenia


Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach otwartych. Nasze szkolenia kładą nacisk na praktyczność. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wymiany doświadczeń nie tylko z trenerem, ale także z innymi uczestnikami szkolenia.

Szkolenie organizowane przez Willim Consulting kierowane są zarówno do menadżerów, którzy w swojej pracy kierują kilkuosobowymi zespołami i chcą realizować postawione przed nimi działania z najwyższą skutecznością, jak i do pracowników działów personalnych uczestniczących w procesie rekrutacji oraz pracowników aparatu sprzedażowego.

W dzisiejszych czasach, gdy sukces firm w największej mierze zależy nie od zasobów finansowych, ale od zasobów ludzkich znajomość narzędzi pozwalających pozyskiwać najlepszych kandydatów jest nie do przecenienia. Dlatego też szkolenia prowadzone przez nas mają na celu naukę umiejętności budowania zmotywowanego oraz efektywnego zespołu, nabycie umiejętności stosowania gamy technik, prowadzenia wywiadu rekrutacyjnego oraz metod zwiększających prawdopodobieństwo trafnego dobory kandydata.

Podczas szkoleń aspekty teoretyczne przeplatane są z ćwiczeniami praktycznymi. Uczestnicy mają możliwość uzyskania informacji zwrotnej. Szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi z naciskiem na praktyczne przećwiczenie zagadnień teoretycznych.

Mini wykłady przeplatane zadaniami symulacyjnymi pozwalają na zbudowanie solidnego zaplecza teoretycznego i utrwalenie konkretnych umiejętności.

Szkolenia realizowane są z wykorzystaniem następujących metod: gry i zadania symulacyjne, odgrywanie ról, case studies, testy, ćwiczenia integrujące oraz energetyzujące, dyskusje moderowane, zadania grupowe i indywidualne, mini wykłady i prezentacje.

Willim Consulting szkoli w zakresie: